Klikněte do světa fitness a wellness

Taky se Vám stává, že hledáte služby v určitém oboru a po ruce jakoby nic? Představte si, že byste rádi vyrazili někam za zábavou a menším nebo větším cílem udělat něco pro sebe. Když Vás přestává bavit věčné posedávání u TV a z Vašeho života se stává stereotyp, který ovlivňuje Vaší každodenní náladu, je čas na změnu. Hodně z nás chce dobře vypadat a díky tomu se i dobře cítit.

Otázkou je, co pro to udělat? Aby se člověk nemusel do ničeho nutit, aby nemusel denně hledat na internetu složitými cestami potřebné informace. I pro tuto uspěchanou dobu je tu řešení.

Rád bych Vás seznámil s jedinečným projektem v České Republice, a tím jsou FitkaStudia.cz.

Hlavním mottem, bylo vytvoření internetové databáze v ČR, která by slučovala užitečné informace v oblasti fitness & wellness center, kosmetických a kadeřnických salonů, studií s péčí o tělo a solárií z celé ČR ve všech městech.

Pokud patříte právě vy, mezi lidi, kteří rádi využívají kvalitní služby, máte možnost snadno a efektivně najít nejvhodnější studio právě pro Vás.

Máte možnost vyhledávaní dle lokality, dle typu nabízených a poskytovaných služeb. Hledejte pouze ty služby, o které máte zájem. Vyhledávat můžete města, městské části či ulice, ve kterých se právě nacházíte. Určitou kvalitu zajišťuje i funkce mapy, ve které jsou uvedené přesné parametry pro GPS navigaci, což usnadňuje snadnou cestu k vytečenému studiu. Vyhledávač je možné použít i v mobilním telefonu, jelikož FitkaStudia.cz mají svou vlastní mobilní verzi m.FitkaStudia.cz.

U každého studia naleznete maximum informací potřebných pro přesnou představu o poskytovaných službách. Každé studio v databázi je speciálně nafoceno pro maximální přehled o konkrétním studiu, aby člověk jednoduše nebyl překvapen, kde se to ve finále objevil. Už na dálku je možné vizuálně zhodnotit interiéry a různé přístroje.

Důležité informace jako kontakty, adresy, odkazy na internetové stránky a podobné jsou samozřejmostí. Další důležitou informací jsou poskytované benefity u jednotlivých studií a samozřejmě možnosti plateb.

Vybere si opravdu každý?

Samozřejmě záleží na náročnosti klienta. Různá studia nabízí různé služby a každé má své nadstandardní výhody. Záleží na tom, dle jakých kritérií klient hledá a samozřejmě jaké jsou jeho osobní požadavky. Velikou výhodou jsou studia s originální tematikou, klient má možnost na FitkaStudia.cz objevit mnoho standardních i nestandardních forem v oblasti péče o tělo. Myslím, že každý si přijde na své a má možnost objevit nepoznané, v životě by se mělo zkusit vše.

FitkaStudia.cz vsadily na jednoduchost a efektivitu. Jak už jsem se zmínil, funguje i jako mobilní verze. Na stránkách se můžete snadno a rychle pohybovat, což je velmi důležité.

Pro klienty, kteří hledají různé solidní informace, je tu možnost se dozvědět něco více z oblasti fitness a wellness, pomocí položky „Novinky" a „Doporučujeme", které jsou pravidelně aktualizovány, aby klient měl maximální přehled.

Nechceme jen dřít a chceme se hlavně bavit. Z tohoto důvodu můžete využít kalendář akcí, který nabízí od různých sportovních akcí po celé ČR, akcí a seminářů od spolupracujících studií až po nadcházející veletrhy zaměřené na péči o tělo. Můžete se samozřejmě zúčastnit i různých soutěží o skvělé ceny, které nám poskytují studia, se kterými spolupracujeme.

Tento unikátní projekt www.FitkaStudia.cz je určen pro jednotlivce všech věkových kategorií, kteří mají zájem o kompletní služby péče o tělo i vzhled, které fitness & wellness centra, či salony krásy nabízejí. Neváhejte a vyzkoušejte si vyhledat fitko či studio dle Vašich nejpřísnějších kritérií.

Klikněte do světa fitness a wellness patří do témat
  • Posílení organismu před zimou tom 18.11.2014 12:35:58

    Jak posílit svůj organismus před zimou?
    http://www.fitnessprotebe.cz/sportovni-vyziva/
    Zvolte ty správné vitamíny, minerály v koncentrované podobě..

  • Fitko novina 20.12.2010 14:11:48

    Já jsem ráda, že si stačím někdy zacvičit doma a věřte, úplně mi to stačí...;D

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Fitness a kulturistika patří do témat

Adresář

Fitness a kulturistika ptejte se v poradně

Diskutujte na téma Fitness a kulturistika

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku