Odreagujte se při fitboxu

Pokud dáváte přednost silovým sportům plným dynamiky, právě fitbox by vás mohl zaujmout. Nebudete se zde nudit ani chviličku, dokonale si pročistíte hlavu, uvolníte se a zároveň si užijete plno zábavy. Pokud se tedy potřebujete odreagovat či vybít vztek, rozhodně jej vyzkoušejte.

Fitbox je originální program vyvinutý pro všechny bez rozdílu pohlaví, věku a stupně kondice. Jde o skupinové cvičení, které se již těší v našich fitness centrech stále rostoucí oblibě. Hodiny jsou energické a zábavné. Pod vedením lektora se zde boxuje a kope do speciálně upravených totemů. Vše je doprovázeno dynamickou hudbou. Fitbox vás naučí základní údery a kopy, které budete střídat v množství různých variant a kombinací. Cvičební program disponuje lekcemi v několika úrovních, proto si každý účastník zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Čemu fitbox prospívá?

Zlepšení kondice:

Fitbox ovlivňuje příznivě velké množství svalových skupin, takže díky němu snadněji dosáhnete vytouženého zlepšení své kondice.

Pomoc při hubnutí:

Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ, tedy více než při mnoha jiných klasických formách cvičení.

Tvaruje postavu:

Příznivě ovlivňuje celou postavu, vytvaruje zejména paže, nohy, pas a zadeček.

Zlepšení stavu pokožky:

Fitbox pomáhá prokrvení pokožky, čímž dochází ke zlepšení jejího stavu, pokožka se stává pružnější. Zároveň se při cvičení člověk zapotí, otevírají se póry v pokožce a mohou být odplaveny mnohé nečistoty a škodliviny z těla. Neopomínejte proto dodržovat pitný režim.

Psychická vyrovnanost:

Díky cvičení získáte lepší pocit ze sebe a ze svého těla, vyrovnáte se se stresem a po lekci se budete jistě cítit spokojeně a uvolněně.

Co je třeba na první lekci?

Pokud přemýšlíte, jaké oblečení na lekci fitboxu zvolit, dejte přednost něčemu vzdušnému a pohodlnému. Na cvičení se hodí sportovní obuv. Nezapomeňte si láhev s vodou či iontovým nápojem. Doporučuje se bandáž nebo boxerské rukavice na ruce. Pokud nevíte, jaké si vybrat, instruktor vám jistě poradí.

 

Už jste vyzkoušeli fitbox? Jakým sportům dáváte přednost?

Odreagujte se při fitboxu patří do témat

Fitness a kulturistika patří do témat

Adresář

Fitness a kulturistika ptejte se v poradně

Diskutujte na téma Fitness a kulturistika

Píšeme jinde
  • Recept na domácí Baileys krok za krokem

    Recept na domácí Baileys krok za krokem

    Recept na výborný krémový nápoj připomínající Baileys. Domácí likér v ozdobné lahvi a s ručně psanou etiketou může být originálním dárkem nejen na sv. Valentýna.

  • Tajemství pletení vánočky

    Tajemství pletení vánočky

    Vánočku, tradiční vánoční pečivo, má rád snad každý z nás. Zkušení mistři pekaři dovedou umně splétat spodní patro i ze šesti (devíti) pramenů. Já vám nastíním tajemství pletení ze tří, ale hlavně ze čtyř pramenů.Zdravě.cz na Facebooku